wtorek, 15 listopada 2011

;]

Dopiero dzisiaj założyłam tego bloga. Nie miejcie mi za złe jego wygląd , niedługo go zmienie ;] No więc... na blogu będą :
- Kody (darmówki)
-Co piątek MK
-Co wtorek loteria
-Co miesiąc jakiś większy konkurs
-Nowości ze stardoll
- I wiele więcej!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz